Horská 165/34, 435 43 Horní Jiřetín
info@stefan-eng.cz

Vytápění bytů a rodinných domů

Inteligentní řešení SAMSUNG EHS (Eco Heating System) myslí na současnou situaci růstu cen energií i růstu emisí skleníkových plynů.  
Řešení  “vše v jednom”  –  teplovodní topení i klimatizace  –  je navrženo pro rodinné bydlení současnosti. 

SAMSUNG EHS je založen na vysoce efektivní technologii tepelných čerpadel vzduch – voda a vzduch – vzduch k dosažení nejvyššího komfortu při nejnižších celoročních provozních nákladech. Tento ekonomický a ekologický systém spotřebovává podstatně méně energie než jiné systémy, a tím přináší úsporu provozních nákladů i snížení emisí CO2. Systém SAMSUNG EHS umožňuje různé technické varianty ohřevu a chlazení interiéru, jak pomocí vody, tak i vzduchu. Tím uspokojuje různorodé potřeby uživatelů během všech čtyř ročních období.

Nabízíme Vám tři typy systémů tepelných čerpadel

Climate Hub

Řešení Samsung ClimateHub je založeno na kompaktní integrované hydro jednotce s velkým zásobníkem o objemu 200 l, respektive 260 l na teplou užitkovou vodu. Kompaktní a modulární konstrukce umožňuje přímou integraci systému do prostoru kuchyně nebo technické místnosti.


EHS

Samsung EHS je v zemích s chladným podnebím spolehlivější než jiné výrobky. Samsung EHS poskytuje nejlepší výkon při vytápění při nízké okolní teplotě. Jeho vytápěcí kapacita při -10 °C je přibližně 90%. Při poklesu venkovní teploty se spustí odmrazování, které zabrání zamrznutí výrobku.


TDM Plus

Technologie TDM nabízí uživatelům dva rychlejší a flexibilnější způsoby nastavení teploty. Jako doplněk podlahového topení může toto inovativní řešení dodávat teplý vzduch, a tím urychlit vyhřívání prostoru. Technologie TDM Plus vám doma zajistí ideální pohodlí.


Novinka EHS Mono HTQuiet

Společnost Samsung představuje nový systém tepelného čerpadla EHS Mono HTQuiet, určený jak pro renovace Vašich domů, tak i pro nové objekty. Tento prvotřídní systém vytápění lze jednoduše stylově a elegantně integrovat k různým venkovním fasádám u renovovaných budov až po luxusní domy.