Horská 165/34, 435 43 Horní Jiřetín
+420 725 825 335
samsung@stefan-eng.cz

Vytápění bytů a rodinných domů

Inteligentní řešení SAMSUNG EHS (Eco Heating System) myslí na současnou situaci růstu cen energií i růstu emisí skleníkových plynů.  
Řešení  „vše v jednom“  –  teplovodní topení i klimatizace  –  je navrženo pro rodinné bydlení současnosti. 

SAMSUNG EHS je založen na vysoce efektivní technologii tepelných čerpadel vzduch – voda a vzduch – vzduch k dosažení nejvyššího komfortu při nejnižších celoročních provozních nákladech. Tento ekonomický a ekologický systém spotřebovává podstatně méně energie než jiné systémy, a tím přináší úsporu provozních nákladů i snížení emisí CO2. Systém SAMSUNG EHS umožňuje různé technické varianty ohřevu a chlazení interiéru, jak pomocí vody, tak i vzduchu. Tím uspokojuje různorodé potřeby uživatelů během všech čtyř ročních období.

Řešení 1: SAMSUNG EHS TDM

Špičková technologie, která využívá systém tepelného čerpadla vzduch – vzduch i vzduch – voda. Celoroční komfort vnitřních prostor je zajištěn jak klimatizací vzduchu, tak i topením prostřednictvím teplovodního topení.

Řešení 2: SAMSUNG EHS Split

Moderní systém tepelního čerpadla vzduch – voda navržený pro topení s vysokou účinností. Zajišťuje příjemnou teplotu interiéru i při extrémně nízkých venkovních teplotách.

Řešení 3: SAMSUNG EHS Mono

Integrovaný systém tepelního čerpadla vzduch – voda, který v jednom zařízení obsahuje i komponenty okruhu topné vody. Zjednodušuje instalaci a šetří prostor. Není potřeba instalovat teplovodní jednotku a potrubí chladiva.