Horská 165/34, 435 43 Horní Jiřetín
info@stefan-eng.cz

O nás

Společnost STEFAN Engineering, s.r.o. byla založena v roce 2011 jako inženýrská společnost pro návrhy řešení, zpracování studie proveditelnosti, včetně následného vypracování projektové dokumentace v uvedených oborech:

  • Elektro
  • Vytápění
  • ZTI
  • Vzduchotechnika a filtrace v oblasti průmyslu

Rychlý rozvoj společnosti nastal díky poptávkám k realizaci našich návrhů a tudíž jsme tým rozšířili o elektrikáře, instalatéry a zámečníky.

Od roku 2014 jsme se staly oficiálním distribučním partnerem klimatizačních systémů a tepelných čerpadel SAMSUNG pro Českou republiku a opět bylo nutné rozšířit náš tým o obchodníky a servisní techniky tohoto portfolia.

V roce 2022 jsme portfolio rozšířili o dodávku a instalaci fotovoltaických elektráren (FVE) a to jak s baterií, tak bez baterie.

Jsme odborníci v oblasti klimatizací, tepelných čerpadel, vzduchotechniky, FVE a elektra.

Na trhu působíme již od roku 2011 v počtu 12 zaměstnanců. Vybereme pro vás nejvhodnější řešení pro dané odvětví. Spolupracujeme pouze s renomovanými výrobci a tudíž nabízíme, tak nejvyšší kvalitu. Specializujeme se na dodávku zařízení, technologie do rodinných domů, bytových jednotek, průmyslových hal, administrativních budov a jiné.

Součástí našich služeb je také servis dodávaného zařízení, zajišťujeme veškeré příslušenství pro montáž zařízení a případné opravy.


Distribuce, obchod, realizace a servis technologie SAMSUNG

Náplň společnosti STEFAN Engineering s.r.o. je prodej kompletního sortimentu od SAMSUNG a to jak rezidenčního a komerčního chlazení včetně systémů chlazení pro velké objekty, tak se velice úzce se specializujeme na dodávky tepelných čerpadel a jejich efektivním návrhu a instalací v různých aplikacích vytápění a chlazení.

Nemalou pozornost věnujeme poradenství a konzultacím při návrhu, realizaci a uvádění klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel SAMSUNG do provozu. Jako servisní partner společnosti SAMSUNG pro Českou republiku a díky velkým zkušenostem jsme schopni řešit i ty nejnáročnější úkoly v rámci servisu a realizací.

Provádíme záruční a pozáručních servis celého portfolia. Garantujeme rychlé dodání náhradních dílů k zákazníkovi. Realizujeme dodávky a montáže všech nabízených zařízení po celé České republice.


Společnost STEFAN Engineering, s.r.o. má za sebou řadu úspěšných realizací, mezi které patří například:

  • Klimatizace a tepelná čerpadla pro rodinné domy a bytové jednotky
  • Klimatizace pro průmyslové haly a administrativní budovy
  • Chlazení, VZT a filtrace výrobních a průmyslových hal
  • Fotovoltaické elektrárny (FVE)

Mluví za nás reference

S firmou Stefan Engineering, nešlápnete vedle.

Kontaktujte nás