Horská 165/34, 435 43 Horní Jiřetín
+420 725 825 335
samsung@stefan-eng.cz

SAMSUNG ClimateHub

Je zde jedinečné řešení pro udržování domácího pohodlí díky ClimateHub – novému integrovanému řešení od společnosti Samsung pro vytápění domácností a dodávky teplé vody. Díky jednoduché instalaci, snadnému uvedení do provozu, tichému provozu a chytré konektivitě nebylo udržování domácího pohodlí nikdy tak jednoduché.

Řešení Samsung ClimateHub je založeno na kompaktní integrované hydro jednotce s velkým zásobníkem o objemu 200 l, respektive 260 l na teplou užitkovou vodu. Kompaktní a modulární konstrukce umožňuje přímou integraci systému do prostoru kuchyně nebo technické místnosti.


Kompaktní konstrukce

Řešení Samsung ClimateHub je vybudováno na základě kompaktní jednotky s intergrovanou nádrží na horkou vodu pro domácnost o objemu buď 200, nebo 260 litrů. Kompaktní a modulární kontrukce umožňuje snadnou intergraci do kuchyně nebo koupelny.

Intuitivní řízení

Dotykový ovladač Samsung je vybaven volbou několika jazyků a barevným displejem – umožňuje nastavení teploty, monitorování energie, nastavení letního času a rychlé monitorování chyb.

Připraveno na chytrou síť a PV (fotovoltaiku)

Chytrá síť efektivně integruje chování a činnosti všech uživatelů k ní připojených. Připravenost na chytrou síť umožňuje uživatelům těžit z ekonomicky efektivního a udržitelného zdroje energie. Díky připravenosti na PV (fotovoltaiku, solární energii) může být systém připojen k solárním panelům címž spoří energii využitím obnovitelných zdrojů.


Konfigurace ClimateHub Mono sestává z jedné venkovní jednotky,
která obsahuje hydronický systém, což usnadňuje instalaci a používání.
Potenciál systému lze maximalizovat připojením k inteligentní síti
(Smart Grid) nebo solární energii (PV).


Konfigurace ClimateHub Split sestává z jedné venkovní jednotky
spojené potrubím obsahujícím chladivo s integrovanou hydro jednotkou
se zásobníkem. Potenciál systému lze maximalizovat připojením
k inteligentní síti (Smart Grid) nebo solární energii (PV).