Horská 165/34, 435 43 Horní Jiřetín
info@stefan-eng.cz

SAMSUNG ClimateHub

Je zde jedinečné řešení pro udržování domácího pohodlí díky ClimateHub – novému integrovanému řešení od společnosti Samsung pro vytápění domácností a dodávky teplé vody. Díky jednoduché instalaci, snadnému uvedení do provozu, tichému provozu a chytré konektivitě nebylo udržování domácího pohodlí nikdy tak jednoduché.


Kompaktní konstrukce

Řešení Samsung ClimateHub je vybudováno na základě kompaktní jednotky s intergrovanou nádrží na horkou vodu pro domácnost o objemu buď 200, nebo 260 litrů. Kompaktní a modulární kontrukce umožňuje snadnou intergraci do kuchyně nebo koupelny.

Tichý provoz

Aby bylo možné splnit stále přísnější požadavky na úroveň hlučnosti, umožňuje Samsung ClimateHub snížit úroveň hluku prostřednictvím 4krokového tichého provozního režimu. V závislosti na konkrétním modelu a konkrétních provozních podmínkách je možné dosáhnout úrovně až 35 dB(A).

Intuitivní řízení, chytré připojení

Dotykový ovladač Samsung je vybaven volbou několika jazyků a barevným displejem – umožňuje nastavení teploty, monitorování energie, nastavení letního času a rychlé monitorování chyb.

Bezproblémová údržba

Díky pohodlně umístěnému servisnímu otvoru a intuitivním možnostem údržby, které jsou k dispozici prostřednictvím použití karty Micro SD nebo mobilní aplikace Samsung S-Checker, lze z čela jednotky snadno řešit problémy i provést spuštění.

Připraveno na chytrou síť a PV (fotovoltaiku)

Chytrá síť efektivně integruje chování a činnosti všech uživatelů k ní připojených. Připravenost na chytrou síť umožňuje uživatelům těžit z ekonomicky efektivního a udržitelného zdroje energie. Díky připravenosti na PV (fotovoltaiku, solární energii) může být systém připojen k solárním panelům címž spoří energii využitím obnovitelných zdrojů.


Konfigurace ClimateHub Mono sestává z jedné venkovní jednotky,
která obsahuje hydronický systém, což usnadňuje instalaci a používání.
Potenciál systému lze maximalizovat připojením k inteligentní síti
(Smart Grid) nebo solární energii (PV).

Konfigurace ClimateHub Split sestává z jedné venkovní jednotky
spojené potrubím obsahujícím chladivo s integrovanou hydro jednotkou
se zásobníkem. Potenciál systému lze maximalizovat připojením
k inteligentní síti (Smart Grid) nebo solární energii (PV).


Jednotky Climate Hub

Venkovní jednotky
HT Quiet