Horská 165/34, 435 43 Horní Jiřetín
info@stefan-eng.cz

Montáž a servis klimatizací a vytápění

Montáž a servis klimatizací a vytápění

Firma STEFAN Engineering, s.r.o. nabízí širokou škálu služeb v oblasti montáže a servisu klimatizací a vytápění. Své služby poskytujeme na českém trhu již od roku 2011. Jsme specializovaní nejen na samotnou montáž těchto systémů, ale také na poskytování následného servisu a poradenství.

Naši zákazníci mohou spoléhat na kvalitu našich projekčně-inženýrských činností. Věnujeme se důkladné přípravě a plánování, abychom zajistili, že každý projekt je proveden s maximální profesionalitou. Kromě toho se také staráme o dodávky potřebného vybavení a materiálů.

Náš tým tvoří zkušení odborníci, kteří mají bohaté znalosti a zkušenosti v oblasti klimatizací a vytápění. Jsme připraveni poskytnout zákazníkům nejen výbornou technickou podporu, ale také poradenství při výběru a navrhování systémů, které nejlépe vyhovují jejich potřebám.

Neváhejte se na nás obrátit s vašimi požadavky a otázkami. Jsme tu, abychom vám pomohli s montáží, servisem a zajištěním optimálního provozu vaší klimatizace nebo vytápění. Spoléhejte na naši spolehlivost a profesionální přístup k vašim potřebám.

Servis a technická podpora

Společnost Stefan Engineering, s více než 10 lety zkušeností, je oficiálním servisním partnerem společnosti Samsung. Nabízíme široký sortiment originálních náhradních dílů pro klimatizace, tepelná čerpadla a rekuperační jednotky VZT, a to jak pro záruční, tak pro pozáruční servis. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni v odborných centrech našich dodavatelů a nejenže poskytují servis, ale také kvalifikované obchodně-technické poradenství pro naše zákazníky a partnery.

Záruční doba a materiálová záruka

Na klimatizační jednotky a tepelná čerpadla Samsung je poskytována materiálová záruka dle typu zařízení a to v délce od 24 měsíců až do 36 měsíců od data prodeje nestanoví-li obchodní dohoda jinak. Pro jednotky RAC, FJM, CAC a DVM je poskytována plná záruka 36 měsíců a 24 měsíců na kompresor, a to za podmínky odborné instalace a pravidelně prováděné údržby a servisu daného zařízení. V rámci záruky poskytujeme bezplatnou dodávku originálních náhradních dílů, na něž se vztahuje zákonná záruka, pokud byly splněny záruční podmínky dle záručního listu.

RAC

36 měs. + 24 měs. na kompresor (plná záruka, tzn. materiál + práce dle cen Samsung)

               POZOR – pro modely AR35, platí POUZE záruka 24 měs.

FJM

36 měs. + 24 měs. na kompresor (plná záruka, tzn. materiál + práce dle cen Samsung)

CAC

36 měs. + 24 měs. na kompresor (plná záruka, tzn. materiál + práce dle cen Samsung)

DVM

36 měs. + 24 měs. na kompresor (plná záruka, tzn. materiál + práce dle cen Samsung)

EHS

24 měs. + 36 měs. prodloužená POUZE materiálová záruka dle certifikátu nebo protokolu vystaveného individuálně od Samsung pro každý kus TČ.

Povinná údržba a servis

Provozovatel zařízení resp. jeho uživatel je povinen dle pokynů výrobce resp. dodavatele zabezpečit na vlastní náklady provádění preventivní údržby a servisu zařízení odborným servisem a to v rozsahu a s četností odpovídající provoznímu zatížení zařízení. Provedení údržby a servisu je potvrzováno odborným servisem do záručního listu přiloženého k zařízení.