Horská 165/34, 435 43 Horní Jiřetín
info@stefan-eng.cz

SAMSUNG klimatizace residenční (RAC)

Rezidenční klimatizační systémy společnosti Samsung vám mohou zajistit klidnou, spolehlivou a energeticky účinnou péči o vzduch pro váš domov – bez ohledu na to, kolik máte prostoru.

Samsung Rezidenční splitové nástěnné jednotky je relativně snadné instalovat. Toto je ideální řešení pro chlazení nebo vytápění jedné místnosti, od obývacího pokoje až po ložnici.

Vlastnosti
– Široký výběr vnitřních jendotek
– Dvojitý invertorový kompresor
– Dvojitá zvukobá izolace kompresoru
– Energetická účinnost světové třídy
– Snadná instalace – automatická adresace
– Wind-free


pure 1

WindFree™ – komfortní bezprůvanové chlazení

Wind-Free™ chlazení efektivně udržuje komfortní teplotu bez nepříjemného průvanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován přes 23 000 mikro otvorů v předním panelu nástěnné jednotky. Wind-Free jednotka udržuje mírné proudění vzduchu a sama si reguluje teplotu bez samotné úpravy teploty nebo vypnutí jednotky. Při udržovaní komfortu s chlazením Wind-Free dosáhneme úspory energie až o 72 %.


Tri-care filter & Easy Filter Plus

Tri-care filter

Tri-Care Filter je složen ze tří vrstev zachycujících větší prachové částice a chlupy, díky pokrytí zeolitickým materiálem pohlcuje jemný prach a redukuje výskyt virů, bakterií a alergenů.
 

Easy Filter Plus

Jemný filtr klimatizační jednotky Samsung pomáhá udržovat v čistotě vzduch kolem nás a také samotné zařízení. Pokrývá celou plochu pro nasávání vzduchu a díky vysoké hustotě zachytává malé prachové částice.


Smart Control

Ovládání teploty, odkudkoliv, kdykoliv. S aplikací smart Things můžete nastavit parametry svého klimatizačního systému pomocí svého chytrého mobilního telefonu. Můžete využít i možností chytrých asistentů jako je Samsung Bixby, Google Asistent, Apple Siri nebo Amazon Alexa přímo ve vybrané nástěnné klimatizační jednotce, opatřené integrovaným mikrofonem.


Intergrovaný senzor pohybu

Senzor pohybu přispívá ke zvýšení účinnosti klimatizačních jednotek. Při zaznamenání absence osoby v prostoru jednotka po 20 minutách automaticky přepne do režimu Wind-Free TM , a tak se snižuje spotřeba elektrické energie. Po dalších 40 minutách bez pohybu jednotka zvýší požadovanou teplotu v prostoru o 2°C. Za dalších 40 minut se jednotka přepne do režimu Stand-by. Při zaznamenání pohybu se jednotka vrátí do původního nastavení.


WindFree™ Pure 1.0
Elite WindFree™
Avant WindFree
Comfort WindFree™
Cebu
Luzon
AR35
AR30