Horská 165/34, 435 43 Horní Jiřetín
info@stefan-eng.cz

SAMSUNG klimatizace Multi-split (FJM)

Samsung Multi Spit systém umožňuje připojení až 5 vnitřních jednotek k jedné venkovní jednotce. Tento systém je vhodný pro více místností, kde je potřeba individuální řízení teploty ve stejném režimu, především jako jsou rodinné domy nebo malé komerční prostory.

Free Joint Multi představuje flexibilní, účinný a spolehlivý systém klimatizace pro obytné budovy. K jedné venkovní jednotce je možné připojit až 5 vnitřních jednotek, jejichž instalace vyžaduje minimum prostoru. Zajistí účinné chlazení a vytápění v několika místnostech.

Vlastnosti

  • Široký výběr vnitřních jednotek
  • Dvojitý invertorový kompresor
  • Jedna venkovní jednotka, 2-5 vnitřních
  • Dvojitá zvuková izolace kompresoru
  • Energetická účinnost světové třídy
  • Snadná instalace – automatická adresace
  • Wind-free™

Wind Free™ – komfortní bezprůvanové chlazení

Wind-Free™ chlazení efektivně udržuje komfortní teplotu bez nepříjemného průvanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován přes 23 000 mikro otvorů v předním panelu nástěnné jednotky. Wind-Free jednotka udržuje mírné proudění vzduchu a sama si reguluje teplotu bez samotné úpravy teploty nebo vypnutí jednotky. Při udržovaní komfortu s chlazením Wind-Free dosáhneme úspory energie až o 72 %.

Tri-Care Filter & Easy Filter Plus

Tri-Care Filter

Tri-Care Filter je složen ze tří vrstev zachycujících větší prachové částice a chlupy, díky pokrytí zeolitickým materiálem pohlcuje jemný prach a redukuje výskyt virů, bakterií a alergenů.
 

Easy Filter Plus

Jemný filtr klimatizační jednotky Samsung pomáhá udržovat v čistotě vzduch kolem nás a také samotné zařízení. Pokrývá celou plochu pro nasávání vzduchu a díky vysoké hustotě zachytává malé prachové částice.

Smart Control

Ovládání teploty, odkudkoliv, kdykoliv. S aplikací smart Things můžete nastavit parametry svého klimatizačního systému pomocí svého chytrého mobilního telefonu. Můžete využít i možností chytrých asistentů jako je Samsung Bixby, Google Asistent, Apple Siri nebo Amazon Alexa přímo ve vybrané nástěnné klimatizační jednotce, opatřené integrovaným mikrofonem.

Integrovaný senzor pohybu (MDS)

Senzor pohybu přispívá ke zvýšení účinnosti klimatizačních jednotek. Při zaznamenání absence osoby v prostoru jednotka po 20 minutách automaticky přepne do režimu Wind-Free TM , a tak se snižuje spotřeba elektrické energie. Po dalších 40 minutách bez pohybu jednotka zvýší požadovanou teplotu v prostoru o 2°C. Za dalších 40 minut se jednotka přepne do režimu Stand-by. Při zaznamenání pohybu se jednotka vrátí do původního nastavení.

Optimalizované lamely 4-Way
a Nízká konstrukční výška 1-Way

Rozšíření lamely a zvětšení úhlu otevření lamely (Wind-FreeTM  4-Way Cassette, Wind-FreeTM Mini 4-Way Cassette) umožňuje větší dosah proudění vzduchu i do mrtvých zón bez chladného průvanu. 

S celkovou výškou pouze 152mm je jednocestná  kazetová jednotka kompaktní. Její konstrukční výška (pouze 135 mm) umožňuje snadnou instalaci i do prostoru s nízkými podhledy. 

Senzor pohybu  4-Way (volitelný)

Senzor pohybu  4-Way (volitelný) 
Pomocí senzoru pohybu je zjišťována  přítomnost osob v prostoru a na základě detekce je možné nastavení přímého či nepřímého proudění vzduchu. 

Avant WindFree
Elite WindFree™
Luzon
Comfort WindFree™
Cebu
Čtyřcestná kazetová
Jednocestná kazetová
Parapetní
Kanálová
Venkovní FJM Jednotky