Horská 165/34, 435 43 Horní Jiřetín
info@stefan-eng.cz

Klimatizace bytů a rodinných domů

Řada klimatizací SAMSUNG RAC a FJM (Free Joint Multi) je sytém optimalizovaný pro byty, rodinné domy a menší budovy s potřebou klimatizování až pěti místností. Kombinuje vysokou účinnost a spolehlivost při prostorově úsporném řešení.        

Široký výběr interiérových jednotek

Unikátní moderní a nenápadný vzhled tichých vnitřních klimatizačních jednotek zaručuje uklidňující komfort klimatizovaných interiérů. K dispozici je široký výběr jednotek, které reflektují náročné požadavky uživatelů na architektonické dotváření interiéru:

  • nástěnné jednotky
  • jednocestné kazetové jednotky do podhledu
  • čtyřcestné kazetové jednotky do podhledu
  • parapetní jednotky
  • mezistropní kanálové jednotky

Pokročilá technologie venkovních jednotek
Technologie tepelného čerpadla vzduch – vzduch systému FJM kombinuje vysokou účinnost, tichý chod a splehlivost venkovních jednotek. Řízení výkonu invertorem se  sinusovou vlnou, dvojitý rotační BLDC kompresor, dvojitá zvuková izolace kompresoru – to jsou inovativní technologie použité ve venkovních jednotkách systému FJM. Výsledkem jsou minimální vibrace, plynulý a tichý provoz, spolehlivost a dlouhá životnost celého soustrojí.


Jednoduchá instalace
Nízká váha, malé stavební nároky, snadné adresování vnitřních jednotek umožňuje rychlou, finančně nenáročnou instalaci. K jedné venkovní jednotce se připojuje až pět samostatně ovládaných vnitřních jednotek, bez potřeby instalovat na potrubí chladiva rozbočovače (tzv. refnety).